Продавець Best Price розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2481 відгук
Ви - світло для світу.  Євангеліє від Матвія 5:14

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти з продажу товарів та послуг інтернет-магазином Best Price

Цей Договір є публічним договором – договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). За повної згоди з цим Договором покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.

Даний Договір є угодою між інтернет-магазином Best Price, bestpricelutsk.com.ua, що називається надалі «Продавець», та будь-якою юридичною особою, фізичною особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі називається "Покупець" (Далі - «Покупець»), що включає всі суттєві умови організації купівлі - продажу дистанційним способом (тобто через Інтернет - магазин).

Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця та Покупця та визначаються Законом України «Про захист прав споживачів» № 1023-XII від 12 травня 1991 р. Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.

Ця угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

зміст

1. Загальні положення

2. Терміни та визначення

3. Предмет договору

4. Інформація про товари

5. Порядок оформлення замовлення

6. Вартість та порядок оплати товару

7. Доставка замовлення

8. Порядок обміну та повернення товару

9. Права та обов'язки сторін

10. Порядок прийому товару покупцем

11. Гарантія

12. Відповідальність сторін

13. Інші умови

14. Строк дії договору

1. Загальні положення

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) та містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззаперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину факт оформлення замовлення відповідно до п. 5 цього Договору та оплати замовлення у розмірі 100% на умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також вважається прийнятою під час реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни та визначення

2.1. «Інтернет-магазин Best Price» - сайт Продавця («bestpricelutsk.com.ua/»), створений для укладання договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках через мережу Інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення покупця з Товаром – дистанційним способом продажу товару.

2.2. "Товар" – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. "Персональні дані" - будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, або до особи, що визначається.

2.4. «Суттєвий недолік Товару» - недолік, який унеможливлює або неприпустиме використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з наступних ознак :

а) він взагалі не може бути усунений;
б) його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
в) він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.

3. Предмет договору

3.1. Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, зокрема:

а) добровільний вибір Покупцем товарів у інтернет-магазині;
б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині;
в) оформлення Покупцем замовлення за допомогою соціальних мереж та інших засобів зв'язку;
г) оплата Покупцем замовлення, оформленого до інтернет-магу

д) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього договору.

4. Інформація про товари

4.1. Товар представлений у каталозі через графічні зразки та текстові описи, які є власністю Інтернет-магазину та його контрагентів.

4.2. Представлені графічні зразки містять одну або кілька фотографій цього товару та текстову інформацію: артикул, розміри, комплектацію, опис, ціну за одиницю продукції.

4.3. Всі інформаційні матеріали, представлені в Інтернет-магазині, мають довідковий характер і не можуть повною мірою передати інформацію про властивості та характеристики товару, включаючи кольори, розміри та форми. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей та характеристик товару, Покупець повинен перед оформленням замовлення звернутися до менеджерів Інтернет-магазину за уточненнями.

4.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу інформацію, необхідну та достатню, з погляду Покупця, для ухвалення ним рішення про купівлю товару.

5. Порядок оформлення замовлення

5.1. Продавець виконує замовлення Покупця, яке надсилається на електронну адресу Продавця, та в якому зазначаються всі дані (розмір, зростання) про кожного суб'єкта, для якого здійснюється пошиття спецодягу. За дані, вказані у замовленні, несе відповідальність Покупець. Продавець надсилає Товар у строк до 15 (п'ятнадцяти) робочих днів з дня оплати замовлення. Відправлення Товару здійснюється за рахунок Покупця (узгодженим із покупцем шляхом). Вартість відправлення включається до рахунків-фактур виданого Постачальником (за наявності документального підтвердження вартості відправлення).

5.2. Покупець зобов'язаний сплатити замовлення протягом п'яти днів з моменту підтвердження замовлення менеджером. У разі несплати у зазначений термін, Інтернет-магазин має право анулювати замовлення.

5.3. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцеві (за винятком товарів, що шиються індивідуально на замовлення), повідомивши Інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту. Це не тягне за собою для покупця жодних наслідків.

6. Вартість та порядок оплати товару

6.1. Повна вартість товару зазначається на сторінках інтернет-магазину Продавця.

6.2. Ціни на Товари та послуги можуть змінюватись в залежності від кон'юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині.

Продавець не може змінювати ціну для конкретного Покупця, якщо той вже прийняв умови Продавця і здійснив у встановленому цим договором порядку оплату товарів (послуг).

6.3. Покупець може сплатити замовлення такими способами:

1) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, вказаний у рахунку (Покупець оплачує замовлення протягом трьох днів з дати отримання рахунку у розмірі 100% передоплати)
2) післяплатою при отриманні Замовлення в представництві служби доставки на території України або на території іншої країни відповідно до місця здійснення замовлення Товару;
3) Кредитною карткою такого типу:

• Visa

• Visa Electron

• Mastercard

• Mastercard Electronic

• Maestro

4) будь-яким іншим способом за домовленістю із Продавцем.

7. Доставка замовлення

7.1. Відвантаження товару Покупцю відбувається після надходження від Покупця 100% оплати за виставленим рахунком.

7.2. Покупець отримує товар за допомогою доставки або отримує її особисто.

7.3. Доставка та повернення товару виконується транспортною компанією (перевізником) за рахунок Покупця.

7.4. Вартість доставки в Інтернет-магазині не вказується, оскільки залежить від чинних тарифів транспортної компанії (перевізника).

7.5. Обов'язок продавця передати товар покупцю вважається виконаним у момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до чинних правил поштового зв'язку.

7.6. Фактом прийому замовлення Покупцем є оплата товару та підпис Покупця на супровідному документі. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або поштового працівника виконати прийняття замовлення за кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю. Після прийому замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

7.7. При невмотивованій відмові Покупця від замовлення або його частини в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину на доставку та повернення замовлення. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо товар має неналежну якість, асортимент чи комплектність.

7.8. При замовленні оптових партій терміни та методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

7.9. Продавець несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

8. Порядок обміну та повернення товару належної якості

8.1. Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо

якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням на таких умовах:

А) відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі;

Б) Товар може бути замінений, якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить слідів використання та збереження його товарного вигляду, споживчих властивостей, ярликів;

8.2. У разі якщо товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Б) п. 8.1. Продавець має право відмовити в обміні товару.

8.3. Обміну чи поверненню також не підлягає наступний товар:

1) брендовані вироби;
2) вироби, які були пошиті за індивідуальними мірками;
3) вироби нестандартних кольорів, які відрізнюються від зразків, представлених в Інтернет-магазині.

8.4 До товарів стандартного розміру, зшитих на замовлення та ідентичних товарів з каталогу (колір, фасон), а також до товарів, чиє поєднання кольорів відрізняється від стандартного, але при оформленні замовлення було підтверджено менеджером в електронному листі як такі, що підлягають обміну та поверненню; застосовуються ті ж умови, що й у стандартних товарів із каталогу.

8.5. Транспортні витрати на доставку Товару під час обміну за п. 8.1. покладаються на Покупця.

8.6. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється наново від дня обміну.

8.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому надходженні відповідного товару. товару у продаж.

9. Права та обов'язки сторін

9.1. Покупець зобов'язаний:

а) ознайомитись з інформацією про товар, що розміщена на сайті продавця;
б) самостійно оформити замовлення на сайті в Інтернет-магазині, своєчасно сплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору;
в) при отриманні товару у перевізника переконатися у його цілісності та комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. При пошкодженні та неповній комплектації - зафіксувати їх у акті, який разом із Покупцем має підписати співробітник перевізника.

9.2. Покупець має право вимагати від Інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

9.3. Інтернет-магазин зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner