Корзина
869 отзывов
ВНИМАНИЕ !!! Акции + БЕСПЛАТНО Подарки! -5% - 10% - 30%Жми Сюда
+380969695604
+380
96
969-56-04
+380
93
646-73-63
BestPrice - Ваши мечты превращаем в реальность !!!
Корзина
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП ДЛЯ ДОМУ

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ СВІТЛОДІОДНИХ ЛАМП ДЛЯ ДОМУ

Відсутність ультрафіолетового випромінювання, яке приваблює комах. В таких лампах можна отримати Засоби відтінків і кольорове освітлення завдяки фільтрам.
Безпека. Світлодіодні ламОСНОпи для будинку виробляють без застосування ртуті та інших небезпечних речовин. У них немає побічного ІК-випромінювання.

Відсутність мерехтіння. Лампи у.
Міцність, стійкість до перепадів напруги. Точкові світлодіодні лампи здатні працювати під напругою від 80 до 200 вольт. Якщо трапилося замикання, джерело світла буде світити і далі, але з меншою яскравістю.з діодами працюють від постійного струму, що виключає миготіння зі швидкістю 100-120 спалахів в секунду. До того ж вони мають безінерційними, тобто дають повну потужність світла без розігрів
Простий монтаж. Кріплення до будь-якої поверхні, вбудовування в панелі виключає витрати на додаткове обслуговування. Тому світлодіодні лампи охоче купують для ремонту або облаштування приватних будинків або квартир.
Мінімальна тепловиділення. Лампи даного типу повністю пожежобезпечні.
Безшумність. Беззвучні точкові світлодіодні лампи ідеально підходять для житлових приміщень, дитячих кімнат, санвузлів


Що таке світлодіодна лампа
       Світлодіодна лампа - це освітлювальний прилад, який в якості джерела світла використовує світлодіод. Світлодіодні лампи мають: низьке енергоспоживання, тривалий термін роботи (від 25 000 до 100 000 годин), велику світловіддачу. Світлодіодні лампи покликані замінити лампи розжарювання, люмінесцентні і галогенні лампи.
Переваги світлодіодних ламп
 
     В майбутньому, через деякий час, в якості джерел світла все системи освітлення використовуватимуть світлодіоди. Світлодіод - це напівпровідниковий прилад, що перетворює електричний струм в світлове випромінювання, яке буде видно людському оку.

Світлодіоди мають ряд переваг:

     Довговічність - завдяки використанню світлодіодів, світлодіодні лампи мають високий термін служби (40-100 тисяч годин).

     Вібростійкою і ударостійкість - так як в світлодіодних лампах відсутні легко б'ються деталі (нитка розжарення, скляні колби), то LED лампи мають високу механічну міцність.

     Невелика температура нагріву - завдяки використанню малопотужних світлодіодів, світлодіодні лампи практично не нагріваються.

     Використання ламп при низьких температурах - завдяки використанню світлодіодів, пристрій світлодіодної лампи не містить в собі додаткових деталей, що не стабільно працюють при низьких температурах.

     Безпека для здоров'я - завдяки використанню світлодіодів, пристрій світлодіодних ламп не містить в собі шкідливих для людини елементів.

     Природність світла - завдяки використанню світлодіодів, світлодіодні лампи мають широкий спектр випромінювання, який видно людині.

     Компактні розміри - завдяки використанню світлодіодів, світлодіодні лампи мають невеликі (у порівнянні з іншими джерелами світла) розміри і забезпечують всі стандартні кріпильні пристосування
 
Як вибрати світлодіодну лампу
При виборі світлодіодної лампи насамперед слід звернути увагу на те, який тип цоколя у світлодіодної лампи.


Е27 - це світлодіодна лампа з різьбовим видом з'єднання, діаметром 27 мм.

 

Е14 - це світлодіодна лампа з різьбовим видом з'єднання, діаметром 14 мм.

 

MR16 - це стандартний типорозмір світлодіодних ламп з відбивачем (аналог галогенних ламп), які можуть бути виконані з цоколем GU5.3 або G5.3.

 

G4 - це світлодіодна лампа, в якій використовується штирьова система з'єднання.

GU10- це світлодіодна лампа, в якій використовується штирьова система з'єднання і в основному призначена для підсвічування інтер'єру.


Після чого необхідно з'ясувати, який тип харчування необхідний для нормальної роботи світлодіодним лами:
- змінна напруга,
- постійна напруга.

І від якого номінальної напруги працює лампочка:
- 220 Вольт - значення напруги в побутовій мережі при частоті 50 Гц.
- 12 Вольт - це номінальне значення напруги, від якого працює більшість приладів і мереж.


Після чого можна вибрати який тип джерела світла необхідний: розсіяний або спрямований.

Предыдущие статьи
social-icon
Loading...